Shenzhen Sopto Technology Co., Ltd
تماس با ما

تماس با شخص : Rita Liu

شماره تلفن : +86-755-23018340

Free call
Shenzhen Sopto Technology Co., Ltd

ارائه دهنده راه حل حرفه ای شبکه فیبر حرفه ای

  • Shenzhen Sopto Technology Co., Ltd
  • Shenzhen Sopto Technology Co., Ltd
شرکت اطلاعات:
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, شرکت تجاری, فروشنده
مارک های: سوپتو تعداد کارمندان: 350~400
فروش سالانه: سال تاسیس: 2006
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

شرکت فناوری شنژن Sopto ، با مسئولیت محدود ، پس از این به نام Sopto ، یک شرکت فناوری پیشرفته است که در تحقیق و توسعه ، بازاریابی تولید و خدمات راه حل زیرساختهای شبکه ICT تخصص دارد.

Sopto محصولات درجه یک و راه حل های جامع FTTX ، راه حل های سایت (LTE) و راه حل های مرکز داده را برای اپراتورهای مخابراتی داخلی و خارج از کشور ، تولید کنندگان تجهیزات ICT و یکپارچه سازی شبکه فراهم می کند. نمونه کارها محصولات ما تجهیزات GPON / EPON ، فرستنده فیبر ، مبدل های رسانه ای ، کابل های داخلی و خارجی ، شکاف PLC ، فیبر پچ بند ، سیستم کابل کشی ساخت یافته و محصولات ODN را در بر می گیرد.

از طریق تخصص ما در بخش ICT و نوآوری مداوم مشتری محور ، ما راه حل های رقابتی تر و خدمات مهندسی حرفه ای را برای مشتریان ارائه خواهیم داد. Sopto بهترین شریک زندگی شما برای راه حل های شبکه فیبر با کیفیت بالا خواهد بود.

تاریخ

Sopto در سال 2006 تأسیس شد و شنژن Sopto در سال 2010 تأسیس شد. به منظور پاسخگویی به تقاضای مشتری و ارائه خدمات بهتر به مشتریان ، اولین شرکت شعبه خارج از کشور در سال 2015 در میانمار تأسیس شد و سرمایه گذاری و سرمایه گذاری مشترک تجهیزات PON و کارخانه تقسیم PLC در سال 2016

سرویس

بازار اصلی سوپتو در اروپا ، قاره آمریکا ، آسیای جنوب شرقی ، خاورمیانه و سایر کشورها است. در حال حاضر ، Sopto محصولات و خدمات با کیفیت بالا را در بیش از 130 کشور و منطقه از جمله بیش از 10 زمینه مانند شرکت های اینترنتی ، اپراتورها ، امور مالی ، آموزش ، مؤسسات پزشکی و ادارات دولتی ارائه می دهد.

تیم ما

Sopto یکی از بزرگترین شرکت های زیر مجموعه گروه Hongan است که در شنژن چین با 350+ کارمند ، 3 کارخانه و یک دفتر مرکزی مرکز فروش خارج از کشور واقع شده است.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما